Video Interscroller

Video Interscroller

Video Interscroller - reklamní formát fungující na principu posouvání obsahu na popředí a to rozdílnou rychlostí, než posouvání pozadí, které zůstává na svém místě ke vztahu ke stránce.

V rámci tohoto efektu lze umožnit uživatelům stránek převzít kontrolu nad zobrazením reklamy a prohlednout ji jejich vlastním tempem. V rámci celkové výšky kreativy vzniká prostor pro příběh, který je vnitřní hodnotou samotného formátu s účelem vybudit zvědavost a oslovit uživatele stránek k akci.

Formát se skládá ze tří částí - videa, překryvného obrázku a zástupného obrázku. Díky překryvnému obrázku překrývající video je možné kreativě dodat vlastní sdělení, které osloví uživatele stránek k akci. Zástupný obrázek se uživateli zobrazí v momentě, kdy například má na svém zařízení zapnutý mód šetření dat.

Formát se zobrazuje pouze na zařízeních s wi-fi připojením.

Jednotlivé části formátu

VIDEO Detail:
Formát MP4
Rozlišení 720p (např. 720x1280 px ve formátu 9:16)
Datová velikost max. 4 MB
Délka videa max. 10 sekund
Zvuková stopa není povolena
Omezení: Nelze použít HTML5. Video nesmí obsahovat text.
PŘEKRYVNÝ OBRÁZEKDetail:
FormátPNG (s transparentním pozadím)
Rozměr304x520 px
Datová velikostmax. 150 kB
ZÁSTUPNÝ OBRÁZEKDetail:
FormátGIF/JPG/PNG
Rozměr480x820 px
Datová velikost max. 150 kB

Poznámka

Vzhledem k různým typům a velikostem displayů na některých zařízeních či webech (například pokud je aktivní "sticky" menu) nemusí být celou dobu viditelná horní nebo dolní část formátu. Doporučujeme proto hlavní sdělení umisťovat doprostřed kreativy.

URL pro proklik (včetně případného měření) a kód pro externí měření impresí, pokud je vyžadováno, zašlete prosím spolu s podklady. Externí měření je aplikovatelné na celek, nikoliv na jednotlivé části kreativy.

Reálná ukázka kreativy:

Ukázka kreativy: ZDE

Hledat
Flash prostředí
Action Script 2 | Action Script 3
English